вівторок, 6 грудня 2016 р.
Тема «Історія розвитку обчислювальної техніки»
Тема «Історія розвитку обчислювальної техніки»
Якщо ви не думаєте про майбутнє,
у вас його не буде.
Джон Голсуорсі
Мета уроку: ознайомити учнів з історією розвитку обчислювальної техніки, розвинути зацікавленість до даного предмету.
Тип уроку: урок-лекція
«Подорож океаном комп'ютерних знань»
Виховний
захід
«Подорож
океаном комп'ютерних знань»
Мета:
1) виховна: виховання почуттів
дружби та взаєморозуміння;
2)
навчальна: навчання швидко
знаходити вірну відповідь на поставлене
запитання, а також логічно мислити при виборі відповідей;
3) розвиваюча: розвивання
спритності, творчої активності.
Форма проведення: змагання.
Місце проведення: клас інформатики.
неділя, 4 грудня 2016 р.
Космічна подорож Урок-гра.
Космічна
подорож
Урок-гра.
До цього діти працювали із клавіатурним тренажером,
створювали свою папку, зберігали малюнок у папці.
Тема:
Знайомство із програмами "Калькулятор" і "Блокнот". Робота
з буфером обміну інформації.
Мета.
Ознайомити учнів із програмами "Блокнот" та "Калькулятор".
Вироблення в них умінь та практичних навичок виділяти необхідний фрагмент,
копіювати його та вставляти в потрібне місце, програму.
Розвивати увагу та зосередженість, навики роботи з
мишкою.
Виховувати наполегливість, зацікавленість програмним
забезпеченням.
«Суд над Інтернетом.
«Суд над Інтернетом. Internet: глобальне добро або зло?»
Вид уроку: рольова
гра.
Технологія: ігрова технологія.
Мета заходу: спонукати учнів
поглянути на глобальну комп'ютерну мережу Internet з різних сторін.
Дійові
особи: Суддя, Прокурор та Адвокат. ІНТЕРНЕТ,
свідки захисту, свідки звинувачення, секретар.
Вчитель виконує роль судді в диспуті сторін, який незалежно і
аргументовано буде приймати, або відкидати доводи, що приводяться, і стежити за
тим, щоб одні і ті ж аргументи не повторювалися в різному формулюванні, і за
тим, щоб дискусія була в цивілізованих рамках.
Служби Інтернету. Поняття гiпертекстового документа
Тема.
Служби
Інтернету. Поняття гiпертекстового документа, гiперпосилання,
web_сторiнки та
web_сайту. Поняття всесвiтньої павутини та навiгацiя нею.
Мета:
розглянути:
основнi
послуги мережi Інтернет; програмне
забезпечення для роботи в мережi Інтернет; iсторiю виникнення World Wide
Web;
ввести
поняття:
гiпертексту
i web_сторiнки; мови HTML.
Базовi поняття й термiни: гiпертекстовi сторiнки, електронна пошта, телеконференцiї, файловi архiви, iнтерактивне спiлкування, Інтернет_магазини.
пʼятниця, 2 грудня 2016 р.
Використання інтерактивних технологій на уроках інформатики
Використання інтерактивних технологій на уроках інформатики
В умовах сучасної школи, коли центром освітньої діяльності є дитина, а
головним завданням кожного вчителя – формування всебічно розвинутої гармонічної
особистості, все більш актуальним стає застосування сучасних технологій
навчання, що враховують індивідуальність кожного учня.
Однією із таких форм є інтерактивні технології, що сприяють збагаченню і
розвитку творчого потенціалу як вчителя так і учня, розкриттю здібностей
дитини, бажання і уміння вчитися, творити, відчувати радість пізнання.
середа, 30 листопада 2016 р.
Введення й редагування тексту.
Тема.
Введення й редагування тексту. Видiлення
фрагментiв тексту та операцiї з ними. Перевiрка правопису. Пошук та автоматична замiна текстових фрагментiв. Практична робота № 9
«Робота з текстовими фрагментами».
Мета:
розглянути:
·
методи
видiлення фрагментiв тексту та роботи зними;
·
використання
спецiальних клавiш та їх комбiнацiй;
ввести поняття:
·
фрагменту
тексту;
·
буфера
обмiну;
сформувати
вмiння:
·
видiляти
суцiльнi та несуцiльнi текстовi фрагменти;
·
копiювати
й перемiщувати фрагменти тексту звикористанням
та
безвикористання буфера обмiну, в межах одного або мiж рiзними документами;
·
знаходити й замiнювати фрагменти
тексту в автоматичному режимi;
Базовi поняття й
термiни: фрагмент
тексту, буфер обмiну.
Графічний редактор Paint
Мета уроку: перевірити та узагальнити знання учнів з даної теми
Завдвння:
1. Систематизація та узагальнення знань з теми
2. Використання знань на практиці
3. Розвиток творчих здібностей учнів.
Хід уроку:
I. Організаційний момент
II. Фронтальне опитування:
Підписатися на:
Коментарі (Atom)


